Feronikeli me qendër të re

Superliga 23 Janar 2020 21:58

Ekipi i Feronikelit ka zyrtarizuar transferimin e Tavarion Nix, qendër amerikane dhe ka mbetur vetëm të kompletohet dokumentacioni i lojtarit.

Ai pritet të jetë gati për sfidën e së dielës ndaj Pejës, sfidë kjo në kuadër të javës së 22-të të Superligës së Kosovës.

-->