Fillojnë hetimet për djalin e Ronaldos, shkeli ligjin

Futboll 13 Korrik 2020 12:40

Kanë filluar hetimet për djalin dhjetë vjeçar të Cristiano Ronaldos.

Cristiano Ronaldo Jr është filmuar duke drejtuar një moto skaf i vetëm pa kujdestari në Paul do Mar në jug të Madeira.

Halla e tij e ka ngarkuar pamjen në rrjetet sociale gjatë të shtunës, shkruan Indeksonline.

Shefi i policisë detare Guerreiro Cardoso konfirmoi të hënën një hetim ishte duke u zhvilluar.

Ai i tha gazetës portugeze “Expresso” se ishte në dijeni të asaj që kishte ndodhur dhe incidenti tani po hetohej të konstatonte saktësisht se çfarë kishte ndodhur dhe “nëse duhej të paguhej gjobë”.

-->