Fillon meçi mes dy ish- kampionëve të botës, Amir Khan dhe Kell Brook – këtu mund ta ndiqni LIVE

Sporte të tjera 19 Shkurt 2022 23:46

Sonte do të marrë fund rivaliteti mes dy ish- kampionëve të botës, Amir Khan dhe Kell Brook, të cilët po përballen në Manchester Arena, shkruan Insporti.

Meçi tashmë ka filluar dhe mund ta ndiqni KËTU.

-->