Fillon shitja e biletave për takimin Kosovë – Luksemburg, ja ku mund t’i bleni

Kombëtarja 14 Gusht 2019 13:32

Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen parakualifikuese, Kosova – Luksemburgu.

Në takimin që do të fillojë në orën 20:30, në Pallatin e Rinisë në Prishtinë, çmimi për një biletë kushton 2 euro.

Biletat mund t’i bleni pranë NewBornit, bën të ditur FBK-ja, përcjell Insporti

Njoftimi: Fillon shitja e biletave

Ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Kosova-Luksemburgu, që zhvillohet sonte nga ora 20:30 në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë.

Bileta kushton 2 Euro dhe mund ti bleni para New Bornit.

Kosova më shumë se kurrë ka nevojë për përkrahjen e tifozëve të zjarrtë

-->