FINAL 8/ Me këngën “Shqipëri Etnike” fillon takimi Trepça-Rahoveci

Superliga 09 Shkurt 2022 17:48

Ka filluar edhe zyrtarisht Kupa e Kosovës, “Final8” në basketboll, që po zhvillohet në nder të Agim Llukës.

Ndeshja e parë e “Final 8” në këtë sezon luhet mes Trepçës dhe Rahovecit.

Kjo ndeshja po luhet në Palestrën ‘Karagaçi’, ku edhe do të mbahet ky event.

Në këtë ndeshje kanë udhëtuar vetëm tifozët e Trepçës, “Torcidat”.

GazetaBlic Sport do t’ju mbajë të informuar për çdo risi.

-->