Finalja e Ligës së Kampionëve në hendboll – linku për live

Champions League 02 Qershor 2019 18:15

Ka filluar finalja e Ligës së Kampionëve në hendboll, ndërmjet RK Vardar e Telekom Veszprémit.

Vardari i Maqedonisë së Veriut dhe Telekom Veszprém i Hungarisë janë dy finalistët edicionit të sivjetmë të Ligës së Kampionëve, shkruan Insporti

Insporti raporton se skuadra e Telekomit e mundi në gjysmëfinale skuadrën Vive Kielce të Polonisë, kurse, Vardari në gjysmëfinale triumfoi ndaj Barcelona Lassas.

Ndeshja ka filluar në orën 18:00 dhe ju mund ta përcjellni live në këtë link.

-->