Fiton 35 mijë euro, kishte vendosur bast për humbjen e McGregor

Boks 11 Korrik 2021 14:51

Floyd Mayweather ka fituar 35 mijë euro, pasi kishte vendosur bast për humbjen e McGregor, shkruan Insporti.

McGregor e ka humbur përballjen me Dustin Poirier. Ai theu totalisht kyçin e këmbës dhe e kishte të pamundur që të vazhdonte më tej.

Ky duel ka lumturuar së tepërmi edhe Floyd Mayweather që kishte vendosur bast dhe fitoi 35 mijë euro me fitoren e Poirier.

-->