Flet sërish tifozi anglez që iu kthye kuleta, e rrëfen të gjithë ngjarjen

Kombëtarja 20 Nëntor 2019 22:40

Gati të gjithë tifozët anglezë u ndanë të kënaqur me pritjen në Kosovë, por zor se ndonjëri nga ata ka arsye më shumë për këtë ndjesi se sa tifozi Simon Bruce.

56 vjeçarit i ndodhën dy gjëra interesante, fillimisht të shtunën i humbi kuleta.

Ai kishte treguar se në kuletë kishte pasur shumë të 500 funteve por asgjë nga aty, përfshirë paratë dhe kartelat e kreditit nuk i kishte humbur.

Atë ia gjeti një person që punon në një byrektore në Prishtinë.

Për më shumë shikoni më poshtë:

-->