Florent Hadergjonaj shënon përsëri në Superligën e Turqisë

Kombëtarja 11 Maj 2021 19:56

Është duke u zhvilluar takimi i javës së 40-të në Superligën e Turqisë mes Kasimpasa dhe Ankaragucu, raporton Insporti.

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadërgjonaj është treguar i saktë nga pika e bardhë, duke shënuar golin e parë të takimit në minutën e 9-të.

-->