Florian Marku sonte rikthehet në ring, ky televizion shqiptar transmeton meçin

Boks 10 Nëntor 2020 21:38

Pas 11 muajve boksieri shqiptar Florian Marku rikthehet sonte në ring.

Përballë tij do të jetë boksieri anglez, Muma Mweemba. Florian Marku është deklaruar se ka bërë përgatktje të mëdha në mënyrë që ta vazhdojë karrierën e tij me fitore e cila do t’i jepte mundësi që të vazhdonte tutje në kategorinë e lehtë në boks.

Meçi fillon nga ora 21:00 dhe transmetohet në kanalin shqiptar ‘Tring sport’.

-->