Forma fantastike, e dashura e Neymarit “tërbon” fansat në Instagram

Futboll 19 Qershor 2020 20:58

E dashura e Neymar, Natalia Barulich i ka vënë flakën rrjetit me foto të “nxehta”. Modelja ka pozuar nudo e mbuluar vetëm me një çarçaf duke ekspozuar gjoksin dhe të pasmet e saj bombastike.

“I lë gjërat të shkojnë për të qenë e lirë,”- shkroi Natalia në përshkrimin e fotos.

Ndërsa në imazh shihet edhe një dorë mashkulli.

Modelja u shfaq mjaft joshëse dhe seksi duke tërbuar ndjekësit e saj.

Lidhja e saj me Neymar bëri bujë në media, pasi modelja ka qenë për shumë gjatë në një lidhje me këngëtarin kolumbian, Maluma.

Ky i fundit pasi mori vesh për marrëdhënien mes ish të dashurës dhe futbollistit, i dha fund miqësisë me Neymar.

Këngëtari me famë botërore kishte raporte tepër të afërta me yllin e PSG-së, por pasi ai i “rrëmbeu” të dashurën, këto raporte miqësore u prishën dhe ata nuk flasin më bashkë.

Bukuroshja së fundmi ka pozuar në krah të yllit Brazilian për kopertina e revistës ‘GQ’.

-->