Formacionet startuese, Torino – Sassuolo: Vojvoda startues

Futboll 23 Janar 2022 14:35

Sot me fillim nga ora 15:00, skuadra e Torinos takohet me Sassuolon.

Torino ka fituar katër nga pesë ndeshjet e fundit dhe tani ndodhet në vendin e 10-të, teksa Sassuolo zë vendin e 12-të, shkruan Insporti.

Këto skuadra u takuan për herë të fundit në shtator, me Torinon që doli fitues.

Startues për Torinon është mbrojtësi ‘dardan’, Mergim Vojvoda,

Formacionet startues:

Image

-->