Formacionet startuese: Tottenham – Norwich

Futboll 05 Dhjetor 2021 14:41

Tottenham takohet sot me Norwichin e Rashicës, me fillim nga ora 15, shkruan Insporti.

Tottenham zë pozitën 6’të me 21 pikë, ndërsa Norrwich rënditet në pozitën e fundit në tabelë me vetëm 10 pikë të grumbulluara.

Për Norwichin mungon Milot Rashica, i cili është i lënduar.

Sulmuesi i Kosovës ka pësuar një lëndim në ije dhe do të mbetet jashtë fuashe për 4 javë.

Formacionet:

Tottenham:

Lloris ©, Tanganga, Sanchez, Dier, Davies, Reguilon, Skipp, Hojbjerg, Lucas, Son, Kane.

Nowich:

Image

-->