Formacionet zyrtare: Katër shqiptarë startojnë kundër Serbisë

Futboll 22 Qershor 2018 19:02

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Serbisë dhe Zvicrës.

Ndeshja e shumë pritur për çdo tifozë shqiptarë, mes Serbisë e Zvicrës, po afron, tashmë janë publikuar edhe formacionet zyrtare për sfidën që do të luhet nga ora 20:00.

Shaqiri, Xhaka, Behrami e Xhemaili – që të gjithë do të luajnë nga minuta e parë kundër Serbisë, shkruan Insporti.

-->