Formacionet zyrtare: Aston Villa-Southampton, ky është vendimi për Armando Brojan

Futboll 05 Mars 2022 15:14

Me fillim prej orës 16:00, zhvillohet ndeshja e xhiros së 28’të në kuadër të Premier Ligës, Aston Villa – Southampton.

Skuadra e Southampton do të kërkojë të vazhdojë rrugëtimin fantastik që po kalon në ndeshjes e fundit, ku në pesë ndeshjet e fundit ka tri fitore dhe 2 barazime.

Kurse, skuadra e drejtuar nga Steven Gerrard nuk po kalon momentet më të mira, ku në pesë ndeshjet e fundit, ka dy fitore, dy humbje dhe njl barazim.

Të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare, ku vlen të ceket se Broja starton nga minuta e parë.

KËTO JANË FORMACIONET ZYRTARE:

-->