Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Barcelona

Futboll 01 Dhjetor 2019 20:16

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Atletico Madrid dhe Barcelonës.

Në ndeshjen që do të zhvillohet në ‘Wanda Metropolitano’ nga ora 21:00, Barcelona do të kërkojë vetëm fitore, për të rimarrë kreun në La Liga, që tani për tani e mban Real Madridi me 31 pikë.

Në mesfushë starton Ivan Rakitic, që nuk ka pasur shumë minuta këtë sezon deri më tani.

Atletico Madrid:

Barcelona:

-->