Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Bayern Munich

Futboll 01 Dhjetor 2020 19:51

Atletico Madrid – Bayern Munich është ndeshja derbi e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve.

Ky derbi fillon nga ora 21:00, dhe tashmë formacionet zyrtare të kësaj ndeshje janë konfirmuar.

Formacionet zyrtare:

Atletico Madrid: Oblak; Trippier, Savic, Giménez, Hermoso; Marcos Llorente, Koke, Saúl, Carrasco; Correa, João Félix.

Bayern Munich: Nübel; Sarr, Alaba, Süle, Lucas Hernández; Javi Martínez, Musiala; Douglas Costa, Arrey-Mbi, Sané; Choupo-Moting.

-->