Formacionet zyrtare: Atletico Madrid-Man.United, ky është vendimi për Cristiano Ronaldon

Futboll 23 Shkurt 2022 19:58

Atletico Madrid është nikoqir i Manchester Unitedit, super përballja e parë në kuadër të raundit të 16-të në Ligë e Kampionëve.

“Los Rijoblancos” dhe “Djajtë e Kuq” janë në formë të mirë dhe do bëjnë çmos që të marrin rezultatin pozitiv qysh nga ndeshja e parë.

Përballja zhvillohet në “Wanda Metripolitano” dhe nis ora 21:00.

FORMACIONET ZYRTARE:

-->