Formacionet zyrtare: Atletico Madrid – Real Madrid

Futboll 28 Shtator 2019 20:02

Dy rivalët lokal të Madridit., Atletico dhe Reali do të përballen me njëra tjetrën në kuadër të xhiros së shtatë në La Liga.

Real Madrid numëron një pikë më shumë sesa Atletico deri në këtë pikë të sezonit, por sigurisht se në një derbi të tillë nuk flasin statistikat.

Ndeshja mes dy skuadrave do të luhet me fillim nga ora 21:00.

Derisa janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Atletico Madrid – Real Madrid.

 

 

 

-->