Formacionet zyrtare: Augsburg – Werder Bremen

Futboll 01 Shkurt 2020 14:30

Augsburg pret sot ekipin e drejtuar nga Florian Kohfeldt, në sfidën që nis me fillim nga ora 15:30 në kuadër të javës së 20-të, së Bundesligës gjermane.

Milot Rashica nis sfidën nga minuta e parë.

Bremen momentalisht ndodhet në pozitën e 16-të në klasifikim, pozitë kjo që e dërgon në play out.

Augsburg është duke kaluar në një moment me të mirë dhe ndodhen në pozitën e 12-të.

Formacionet zyrtare:

-->