Formacionet zyrtare: Barcelona – Atletico Madrid

Futboll 30 Qershor 2020 20:59

Barcelona dhe Atletico Madridi kanë publikuar formacionet zyrtare.

Me fillim nga ora 22:00, Barça pret Atleticon në ndeshje tejet të vështirë në “Camp Nou”, përcjell Insporti

Barcelona pas 32 xhirosh mban pozitën e dytë në tabelë, me 69 pikë, dy më pak se lideri Real Madridi.

Kurse, Atletico është në vendin e tretë me 58 pikë, 11 më pak se Barcelona.

Më poshtë formacionet zyrtare. /Insporti.com/

-->