Formacionet zyrtare, Barcelona – Valencia (FOTO)

Futboll 14 Shtator 2019 20:07

Barcelona dhe Valencia kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në La Liga.

Katalunasit janë nikoqir të Valencias në ndeshjen e vlefshme për javën e katërt në La Liga, ndeshja e cila zhvillohet në Camp Nou nga ora 21:00.

Skuadra e Ernesto Valverdes synon t’i kthehet fitores në kampionat pas barazimi ndaj Osasunas dhe t’i qëndroj afër liderit Atletico Madridit.

Në anën tjetër, mysafirët ka fituar në takimin e fundit dhe shpreson në rezultat pozitiv edhe nga ky udhëtim i vështirë.

Trajnerët e dy skuadrave kanë vendosur të startojnë me formacionet më të mira të mundshme.

-->