Formacionet zyrtare: Brighton & Hove Albion – Arsenal

Futboll 26 Dhjetor 2018 17:41

Brighton pret Arsenalin në shtëpi për të zhvilluar ndeshjen e javës së 19-të në Premierligë.

Ndeshja mes Brighton dhe Arsenal fillon nga ora 18:15.

Për Arsenalin nga minuta e parë do të paraqitet edhe Granit Xhaka.