Formacionet zyrtare: Chelsea – Eintracht Frankfurt

Futboll 09 Maj 2019 20:19

Në “Stamford Bridge” sonte do të përballen në gjysmëfinalen e dytë të Ligës së Evropës skuadra e Chelseat dhe Frankfurtit.

Kujtojmë se ndeshja e parë në Gjermani kishte përfunduar me rezultat prej 1:1, dhe skuadrat sonte do të luftojnë për t’u kualifikuar në finale të Ligës së Evropës.

Takimi nis në ora 21:00.

Formacionet zyrtare kanë këto:

Chelsea:

Eintracht Frankfurt: