Formacionet zyrtare: Chelsea – Sevilla

Futboll 20 Tetor 2020 20:25

Sonte nisin ndeshjet e para të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Chelsea në ‘Stamford Bridge’ pret Sevillan, në ndeshjen e xhiros së parë të grupit H.

Ndeshja mes Chelsea dhe Sevillas fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

-->