Formacionet zyrtare: Empoli-Roma, ky është vendimi për Bajramin dhe Ismajlin

Futboll 23 Janar 2022 17:44

Janë publikuar formacionet startuese për ndeshjen Empoli – Roma.

Mgid

Skuadra e Romës luan në udhëtim kundër Empolit, në kërkim të tri pikëve në Serie A.

Mgid

Lojtarët e Mourinho shihen si favoritët për tri pikët në këtë ndeshje të fundit para pauzës së kombëtarëve.

Dy lojtarët e Kombëtares së Shqipërisë, Nedim Bajrami dhe Ardian Ismajli, startojnë nga minuta e parë kundër Romës.

Ndeshja mes Empoli dhe Roma luhet me fillim nga ora 18:00.

FORMACIONET ZYRTARE:

-->