Formacionet zyrtare: Everton – Manchester United

Futboll 01 Mars 2020 14:04

Manchester United luan në udhëtim tek Everton, në kuadër të xhiros së 28-të në Premierligë.

‘Djajtë e kuq’ synojnë tri pikët në një terren mjaft të vështirë si ai i Everton, për t’u afruar me skuadrën e Chelsea në renditjen tabelare.

Ndeshja mes Everton dhe Manchester United luhet me fillim nga ora 15:00.

-->