Formacionet zyrtare: Fiorentina – Inter

Futboll 15 Dhjetor 2019 19:59

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Fiorentinës dhe Interit.

Interi do të kërkojë sonte vetëm fitoren, pas triumfit të Juventusit që ka rrëmbyer kreun në Serie A.

Fiorentina:

Inter:

-->