Formacionet zyrtare: Gjilani-Dukagjini

Futboll 05 Shkurt 2022 12:44

Futbolli kosovar rikthehet sot me ndeshjet e Kupës.

Sot në program janë katër ndeshje Gjilani – Dukagjini, Onix – KEK-u,  Ulpiana – Arbëria dhe 2 Korriku – Ramiz Sadiku.

Vëmendja do të jetë te takimi Gjilani – Dukagjini.

Ndeshja nis nga ora 13:00 derisa tashmë të dyja skuadrat kanë przantuar formacionet zyrtare.

FORMACIONET ZYRTARE:

-->