Formacionet zyrtare, Huddersfield – Manchester United

Futboll 05 Maj 2019 14:20

Manchester United sot e zhvillon një ndeshje tejet të rëndësishme në Ligën Angleze, ku si mysafirë luan ndaj Huddersfieldit.

Unitet do kërkojë fitore në këtë përballje në mënyrë që të shpresoj për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve.

Në anën tjetër, vendasit kanë rënë tashmë nga kategoria dhe do të luajnë pa asnjë synim ndaj Unitedit.

Huddersfield dhe Manchester Unitedi kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare, ku kanë vendosur të luajnë me këta lojtarë.

Takimi është i  vlefshëm për javën e 37-të në Ligën Premier, që zhvillohet në stadiumin Kirklees nga ora 15:00./Insporti

-->