Formacionet zyrtare: Inter – Slavia

Futboll 17 Shtator 2019 18:09

Interi do ta fillojë këtë edicion të Ligës së Kampionë në shtëpi ndaj Slavias së Pragës.

Ndeshja do të fillojë prej orës 18:55.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare të skuadrave, derisa sulmi i Interit përbëhet nga Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez

Formacionet zyrtare:

Image

Image

-->