Formacionet zyrtare: Inter-Torino, ky është vendimi për Mërgim Vojvodën

Futboll 22 Dhjetor 2021 17:33

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes ndërmjet Interit dhe Torinos.

“Zikaltrit” do të mirëpresin Torinon në “Giuseppe Meazza” për ta zhvilluar takimin e xhiros së 19-të në Serie A.

Interi do të kërkojë fitoren në mënyrë që ta rris edhe më shumë diferencën me vendin e dytë, ndërsa Torino synon befasinë.

Përballja ndërmjet Interit dhe Torinos nis nga ora 18:30.

Formacionet zyrtare:

INTER: Handanoviq, Skriniar, De Vrij, Bastoni, Dumfries, Vidal, Brozoviq, Çalhanoglu, Perisiq, Dzeko, Lautaro.

TORINO: Vanja, Buongiorno, Bremer, Djidji, Pobega, Lukiq, Singo, Aina, Pjaca, Brekalo, Sanabria. 

-->