Formacionet zyrtare: Juventus – Malmo

Futboll 08 Dhjetor 2021 17:47

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus – Malmo.

Juventus luan në shtëpi në kuadër të xhiros së fundit të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, kundër kampionit të Suedisë – Malmos.

‘Zonja e Vjetër’ shihet favorite në ndeshjen ndaj Malmo, dhe tri pikët do t’i jepnin shpresa për pozitën e lideres në grup, nëse Chelsea nuk fiton.

Ndeshja mes Juves dhe Malmo luhet me fillim nga ora 18:45.

FORMACIONET ZYRTARE:

-->