Formacionet zyrtare: Juventus-Napoli, ky është vendimi i Spalletit për Amir Rrahmanin

Futboll 06 Janar 2022 20:09

Një ndeshje shumë interesante pritet të zhvillohet sonte në javën e 20-të në Serie A ku do të ndeshen Juventus – Napoli.

Takimi nis nga ora 20:45 dhe tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare të cilat mund t’i shini më vonë.

Amir Rrahmani edhe pse u fol se nuk do të paraqitej për Napoli, do të jetë i gatshëm dhe starton nga minuta e parë.

FORMACIONET ZYRTARE:

-->