Formacionet zyrtare: LASK – Manchester United

Futboll 12 Mars 2020 17:56

Kanë mbetur edhe një orë drejt fillimit të ndeshjes LASK – Manchester United, e vlefshme për raundin e 1/16-ës së finales, në Ligën e Evropës.

United cilësohet favorit në këtë përballje por  këtë do ta vërtetoj vetëm fusha e blertë.

Tashmë të dy ekipet i kanë bërë publike formacionet e tyre zyrtare.

 

 

LASK dhe United do të luhet me fillim nga ora 18:55.

-->