Formacionet zyrtare: Lazio-Genoa, ky është vendimi për Vedat Muriqin

Futboll 17 Dhjetor 2021 17:52

Lazio sonte e zhviollon një ndeshje të rëndësishme për tu fituar ku ballafaqohet me Genoan në kuadër të javës së 18-të në Serie A.

Lazio e Genoa ndeshen në Olimpico nga ora 18:30 dhe tashmë të dy trajnerët kanë publikuar formacionet zyrtare.

Edhe në këtë takim nuk ka vend për Vedat Muriqin i cili ndeshjen e nis nga bankina.

Formacionet zyrtare:

-->