Formacionet zyrtare: Liverpool – Ajax

Futboll 01 Dhjetor 2020 19:47

Një ndeshje e bukur i pret tifozët e futbollit në ‘Anfield Road’.

Liverpool, që në skuadër ka shumë mungesa, pret Ajax.

Ndeshja mes Liverpool dhe Ajax fillon nga ora 21:00.

Formacionet zyrtare:

Liverpool:

Ajax:

-->