Formacionet zyrtare: Liverpool – Napoli

Futboll 28 Korrik 2019 17:04

Liverpooli e Napoli kanë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen miqësore që do ta zhvillojnë në Edinburg të Skocisë.

‘Të kuqtë’ e Jurgen Klopp takohen me Napolin e Carlo Ancelottit, në ‘Murrayfield Stadium’ me fillim nga ora 18:00, shkruan Insporti

Tashmë të dyja ekipet i kanë bërë të ditura formacionet startuese.

Liverpooli në tri miqësoret e fundit nuk ka asnjë fitore: 2 humbje (ndaj Dortmundit e Sevillas) dhe një barazim (ndaj Sporting Lisbonës).

Liverpool:

Napoli:

-->