Formacionet zyrtare Man City – West Ham

Futboll 28 Nëntor 2021 14:24

Man City dhe West Ham do të zhvillojnë një duel interesant në kuadër të xhiros së 13-të në Premier Ligë.

Manchester City ndodhet aktualisht e treta me 26 pikë të mbledhura, gjersa West Ham renditet një pozitë më poshtë me 23 pikë.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave.

Man City XI: Ederson, Walker, Dias, Laporte , Cancelo, Gundogan, Rodri, Bernardo Silva, Mahrez, Jesus, Sterling.

West Ham XI: Fabianski, Johnson, Zouma, Dawson, Cresswell, Soucek, Rice, Fornals, Masuaku, Benrahma, Antonio.

Ndeshja fillon nga ora 15:00 në Etihad Stadium.

-->