Formacionet zyrtare: Man Utd – Club Brugge

Futboll 27 Shkurt 2020 20:16

Kanë mbetur edhe një orë drejt fillimit të ndeshjes Manchester United – Club Brugge, në kuadër të Ligës së Evropës.

United synon fitore në këtë takim, para tifozëve të vet, në ‘Old Trafford’.

Ballafaqimi i parë u mbyll në barazim 1:1.

Janë publikuar edhe formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Ndeshja mes Man Utd dhe Club Brugge luhet me fillim nga ora 21:00.

-->