Formacionet zyrtare: Manchester City – Liverpool

Futboll 10 Prill 2018 18:34

Manchester City dhe Liverpool kanë publikuar formacionet e takimit të tyre në “Etihad”.

City e pret Liverpoolin në ndeshjen e kthimit çerekfinale në Ligën e Kampionëve. Ekipi i Guardiolas tenton rikthimin sensacional të rezultatit, pas humbjes 3:0 në ndeshjen e parë.

Më poshtë keni formacionet titullare të të dyja skuadrave.

Manchester City:

Liverpool:

-->