Formacionet zyrtare: Manchester United – Arsenal

Futboll 30 Shtator 2019 20:06

Kanë mbetur më pak se një orë deri në fillimin e super sfidës në kampionatin anglez, ku Manchester United e pret Arsenalin.

‘Djajtë e Kuq’ dhe ‘Topçinjtë’ përballen sot me probleme të kundërta, përkatësisht në fazën ofanzive dhe defanzive.

Skuadra e Solskjaer vjen me disa mungesa të rëndësishme, kurse mysafirët nuk do llogarisin vetëm në shërbimet e Andre Lacazette.

Më poshtë formacionet startuese të të dyja skuadra, ndërsa takimi fillon në orën 21:00.

-->