Formacionet zyrtare: Manchester United – Partizan

Futboll 07 Nëntor 2019 20:05

Manchester United luan para tifozëve vet, kundër skuadrës së Partizanit, në xhiron e katërt të fazës së grupeve në Ligën e Evropës.

‘Djajtë e kuq’ shihen si favoritët absolut për të fituar këtë duel, dhe për të vazhduar me hapa të sigurt drejt kalimit në fazën tjetër.

Ndeshja mes dy skuadrave luhet me fillim nga ora 21:00, ku edhe janë publikuar formacionet zyrtare.

-->