Formacionet zyrtare: Manchester United – Watford

Futboll 23 Shkurt 2020 14:11

Manchester United luan para tifozëve të vet, në kuadër të xhiros së 27-të në Premierligë.

United e pret Watfordin dhe do kërkoj fitore që të jetë një hap për një vend që të dërgon në Champions.

Pak minuta para fillimit të takimit janë bërë publike formacionet e të dy skuadrave.

Ndeshja mes dy skuadrave do të luhet me fillim nga ora 15:00.

-->