Formacionet zyrtare: Milan – Fiorentina

Futboll 29 Shtator 2019 20:15

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Milan – Fiorentina.

‘Rossonerët’ dhe ‘Violët’ nuk e kanë nisur aspak mirë sezonin e ri të Serie A, ku kanë tubuar gjashtë përkatësisht pesë pikë pas pesë ndeshjeve.

Ndeshja starton nga ora 20:45, ndërsa më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

-->