Formacionet zyrtare Milan – Torino

Futboll 26 Tetor 2021 20:33

Milan do të luajë ndeshjen kryesore të ditës së sotme, ku përballet me skuadrën e Torinos në kuadër të xhiros së 10’të të Serie A.

Takimi zhvillohet në “San Siro” dhe starton me fillim nga ora 20:45

Tanimë janë publikuar formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

MILAN (4-2-3-1): Tatarusanu; Calabria, Tomori, Romagnoli, Kalulu; Tonali, Kessiè; Saelemaekers, Krunic, Leao; Giroud.

TORINO (3-4-2-1): Milinkovic-Savic; Djdji, Bremer, Buongiorno; Singo, Lukic, Pobega, Ola Aina; Linetty, Brekalo; Belotti.

-->