Formacionet zyrtare: Milan – Torino

Futboll 28 Janar 2020 20:15

Milan dhe Torino do të kërkojnë kualifikimin për në gjysmëfinale të Kupës së Italisë, shkruan Insporti.com.

Për këtë ndeshje trajneri italian, Stefano Pioli ka vendosur që Zlatan Ibrahimovic të jetë në bankën rezervë.

Fituesi i këtij takimi në gjysmëfinale do të luajë ndaj Juventusit.

Ndeshja fillon në orën 20:45.

Formacionet zyrtare:

Milan: G.Donnarumma; Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo; Castillejo, Krunic, Bennacer, Bonaventura; Rebic, Piatek.

Torino: Sirigu; Izzo, Nkoulou, Bremer; De Silvestri, Lukic, Rincon, Aina; Berenguer, Verdi; Belotti.

-->