Formacionet zyrtare: Napoli-Fiorentina, ky është vendimi i Spalletit për Rrahmanin

Futboll 13 Janar 2022 17:37

Një ndeshje tejet e fortë pritet të zhvillohet sonte në kuadër të Kupës së Italisë, ku ndeshen Napoli dhe Fiorentina.

Ndeshja fillon në ora 18:00 dhe tashmë të dyja skuadrat kanë publikuar formacionet zyrtare.

Edhe në këtë takim kapiteni i Kombëtares së Kosovës, Amir Rrahamni është titullar.

FORMACIONET ZYRTARE: 

-->