Formacionet zyrtare: Norwich City-Chelsea, ky është vendimi për Milot Rashicën

Futboll 10 Mars 2022 19:47

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Norwich – Chelsea.

Skuadra e Milot Rashicës pret në shtëpi skuadrën e Chelsea, në kuadër të xhiros së 28-të të Premier League.

‘Blutë e Londrës’ kërkojnë tri pikë në udhëtim, ndonëse vijnë pas një situate jo të mirë të krijuar me pronarin e klubit, Roman Abramovich.

Ndeshja mes Norwich dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 20:30.

FORMACIONET ZYRTARE:

-->