Formacionet zyrtare: Paris Saint-Germain – Real Madrid

Champions League 06 Mars 2018 18:43

PSG dhe Real Madrid kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Ndeshjen e parë skuadra spanjolle e kishte fituar me rezultat 3:1 dhe francezëve u duhet një fitore me më shumë se dy gola për të mos u eliminuar.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 20:45.

PSG: Areola; Alves, Marquinhos, Silva, Berchiche; Motta, Verratti, Rabiot; Di María, Cavani, Mbappé.

Real Madrid:

-->